NAJBLIŻSZY TURNIEJ HORECUP

niedziela 05.02.2017
godzina 11:00

Organizator 

 
Miłosz Stanisławski związany jest z hotelarstwem, sprzedażą i marketingiem od 2004 roku. Doświadczenie jako sales manager zdobywał w warszawskich hotelach Jan III Sobieski oraz Rialto. Uczestniczył w tworzeniu Centralnego Biura Sprzedaży Vienna International Hotelmanagement AG w Polsce. Jako zastępca dyrektora sprzedaży hotelu Jan III Sobieski odpowiadał za proces sprzedaży i marketingu podczas zmiany marki na Radisson Blu. Pełnił funkcję dyrektora sprzedaży w Platinum Residence oraz dyrektora sprzedaży i marketingu nowo otwartego Sound Garden Hotel w Warszawie. Obecnie jest Dyrektorem Generalnym Sound Garden Hotel. Za zaangażowanie w branżę MICE, został wyróżniony przez MPI Poland Club tytułem „Odkrycie Roku 2013”. Nominowany do tytułu "Osobowość Roku MICE Poland 2014 i 2015". Nagrodzony tytułem „Hotelarz do 35 roku życia” w konkursie Hotelarz Roku 2014, organizowanym przez "Hotelarza" i Horwath HTL.

We współpracy z Sound Garden Hotel Airport 
 
Sound Garden Hotel Airport to nowoczesny, pierwszy typu "SMART" hotel w Warszawie. Znajduje się w bliskiej lokalizacji lotniska (1km), a od centrum miasta dzieli go jedynie 15 min drogi. Posiada standardową recepcję oraz check-in kioski, co daje gościom możliwość zameldowania się wg swojego uznania. Piętra hotelu są podzielone tematycznie, a na każdym rozbrzmiewają inne, wyselekcjonowane dźwięki m.in. Jazz, Rock, Pop czy kojące brzmienia Silence. Hotel oferuje 206 komfortowych pokoi wyposażonych w wygodne łóżka, drewnianą podłogę oraz podgrzewaną podłogę i deszczownicę w łazienkach. Goście mogą korzystać z najszybszego Internetu w mieście - 30 MB dedykowane na każdy pokój ( 300 MB  w części wspólnej ). Pokoje posiadają dodatkowo interaktywny telewizor i przestrzeń bagażową pod łóżkiem. Jest to jedyny hotel w Polsce, który posiada piętro wyłącznie dla kobiet – „Ladies Floor by Mera Spa Hotel” ze specjalnymi udogodnieniami tylko dla Pań, m.in. fotele do masażu do korzystania bez ograniczeń, dodatkowe lusterka do makijażu w łazienkach czy pakiet voucherów od partnerów piętra. Hotel oferuje 9 sal konferencyjnych, w tym największą Salę Balową (prawie 300m², wysokość 7m). Do dyspozycji gości jest 130 miejsc parkingowych. Goście mogą zregenerować siły w Sound Barze lub skosztować pysznych dań z Good Company Garden Restaurant z tematycznymi stacjami live-cooking, m.in. Grill, Wok, Kuchnia Polska czy Pasta.
Sound Garden Hotel Airport  to idealne miejsce zarówno dla gości indywidualnych, podróżujących służbowo, jak i bogata przestrzeń do zorganizowania różnego typu eventów, konferencji czy targów. Spójny koncept „sound”, profesjonalna i miła obsługa, komfortowe pokoje jak i nowoczesne zaplecze konferencyjne sprawiają, że nasz hotel spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

        

Partnerzy